• Detail firmy

RP Consulting s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž dřevěných podlah masivních, vrstvených a plovoucích. Realizace veškerých podlah-dřevěných, laminátových, vynilových a povlakových. Prodej a montáž interiérových dveří. Zakázková výroba interiérového vybavení-kuchyně, dveře, nábytek.

Adresa

Černovice - Benešov 12
394 70 Benešov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28127170
DIČ:  CZ28127170

Výrobky, činnosti

Podlahy dřevěné.

Kontaktní údaje

E-mail: chludil@rpconsulting.cz
WWW: www.rpcinteriery.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Chludil - Ředitel

Mobil: +420 725 111 898
E-mail: chludil@rpconsulting.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!