• Detail firmy

ROZEX s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme mimosoudní vymáhání pohledávek, rychlá rozhodčí řízení, určení ceny nemovitosti a kompletní zajištění dražeb včetně realizace.

Adresa

Francouzská 454/74
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27887154

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme mimosoudní vymáhání pohledávek

Zajišťujeme mimosoudní vymáhání pohledávek, rychlá rozhodčí řízení, určení ceny nemovitosti a kompletní zajištění dražeb včetně realizace.

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Anděl - Jednatel

Mobil: +420 774 447 202
E-mail: reditel@inkvizitor.cz
WWW: www.inkvizitor.cz
Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

Euroforum Group,a.s.

Zabýváme se vzděláváním a poradenstvím v oblasti finančních trhů a investičního bankovnictví v České republice. Specializujeme se na poradenství v oblasti získávání dotací z fondů z Evropské unie. Pořádáme odborné vzdělávací semináře pro širokou veřejnost i odborníky. Naše služby poskytujeme městům a obcím, vědeckovýzkumným organizacím či podnikatelskému sektoru.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.