• Detail firmy

Rozeta CZ s.r.o.

Základní popis

Gurmánský obchod VOM FASS („ze sudu“) nabízí whisky, koňaky, rumy, likéry, pálenky, vína a delikatesy. Všechny nápoje si můžete před nákupem ochutnat.

Adresa

Rezedová 1671/6
107 00 Praha 10 - Dubeč

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27119173
DIČ:  CZ27119173
  • Služby

Výrobky, činnosti

VOM FASS Praha

Obchod s lihovinami

Kontaktní údaje

E-mail: info@vomfasspraha.cz
WWW: vomfasspraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milena Holoubková - Jednatel

Mobil: +420 777 126 704
E-mail: milena.holoubkova@vomfasspraha.cz
Další firmy v oboru

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

VÍNO WINE spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Petr Vicena

Sommelierský servis. Pořádání sommelierských kurzů s certifikátem pro pracovníky restaurací a hotelů, obchodníky s vínem, budoucí sommeliery, ale i pro všechny milovníky vína. Prezentační a společenské řízené degustace vín ve vinných sklípcích a vinařstvích.