• Detail firmy

RÓZA - WEST, s.r.o.

Základní popis

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Velké parkoviště pro osobní a nákladní auta. Dvě restaurace a večerky do 100m. Autobusová MHD, čísla autobusů 19 a 23.

Adresa

U cukrovaru 724/5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25381709

Výrobky, činnosti

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích.

Velké parkoviště pro osobní a nákladní auta. Dvě restaurace a večerky do 100m.

Kontaktní osoba

Jan Korol - Jednatel

Telefon: 585 312 689
Mobil: 608 561 717
Fax: 585 941 083
E-mail: EMAILpenzion@roza-west.cz
WWW: www.ubytovani-olomouc.cz

Ludmila Korolová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.