• Detail firmy

Royal Living s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu, rekonstrukce objektů firemních i soukromých, úpravy a vybavování interiérů, architektonické a designové práce.

Adresa

Mikšovského 894/2
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27239675
DIČ:  CZ27239675

Výrobky, činnosti

Provádíme výstavbu, rekonstrukce objektů firemních

Provádíme výstavbu, rekonstrukce objektů firemních i soukromých, úpravy a vybavování interiérů, architektonické a designové práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@royalliving.cz
WWW: www.royalliving.cz

Kontaktní osoba

Patrik Klesniak - Jednatel

Mobil: +420 606 131 296
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.