• Detail firmy

ROUŠAL JOSEF

Základní popis

velkoobchod - ochranné pracovní pomůcky - pracovné odevy, obuv

Adresa

Sv. Čecha 441
411 13 Třebenice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13270273
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pracovné odevy, obuv.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 738 841
E-mail: josefrousal@seznam.cz
WWW: www.josefrousal.ic.cz

Kontaktní osoba

Josef Roušal - Majitel

Mobil: +420 602 204 249
Další firmy v oboru

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.