• Detail firmy

ROTREKL s.r.o.

Základní popis

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce, montáže hromosvodů, veřejného osvětlení i centrálních vysavačů. Pronajímáme montážní plošiny.

Adresa

Babice nad Svitavou 194
664 01 Babice nad Svitavou

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28337395

Výrobky, činnosti

elektromontážní a elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: ota.rotrekl@centrum.cz
WWW: www.rotrekl-sro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ota Rotrekl - Majitel

Mobil: +420 777 790 334

Ing. Lukáš Rotrekl - Majitel

Mobil: +420 777 731 686
Další firmy v oboru

Jiří Kunze - Elektrikářské práce a centrální vysavače

Specializací firmy jsou elektroinstalace a veškeré elektrikářské práce v Brně a okolí. Zajišťujeme rovněž prodej, montáž a servis centrálních vysavačů.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...