• Detail firmy

ROTICO s.r.o.

Základní popis

Sériová výroba kovových dílců, součástí a komponentů CNC technologiemi. Kovovýroba, CNC třískové obrábění, frézování, vrtání, soustružení

Adresa

Haškova 146/9
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03907503

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 469 666
E-mail: rotico@seznam.cz
WWW: www.rotico9.webnode.cz

Kontaktní osoba

Robert Tománek

Mobil: +420 776 469 666

Pobočky

Robert Tománek
Haškova 146/9
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.