• Detail firmy

ROTAGEAR a.s.

Základní popis

Strojírenská akciová společnost zabývající se třískovým obráběním - soustružením, frézováním a dělením materiálu na CNC strojích se specializací na malosériovou výrobu.

Adresa

Hradní 27/37
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26861844
DIČ:  CZ26861844
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- třískové obrábění - soustružením, frézováním a dělením materiálu na CNC strojích se specializací na malosériovou výrobu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 808 001
Fax: +420 556 856 080
E-mail: rotagear@seznam.cz
WWW: www.rotagear.cz

Kontaktní osoba

Ing. Emil Lichnovský - Předseda představenstva

Ing. Milan Babinec - Člen představenstva

Ing. Lenka Babincová - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.