• Detail firmy

Rostislav Životský

Základní popis

Naše firma nabízí veškeré zboží nábytku Orfa, Jamall, Bog Fran, Jitona a.s., Jitona Design Collection, Black Red White - BRW, Purtex, Gumotex. Vlastníme také truhlářskou výrobu, tudíž nabízíme i výrobu atypického nábytku na míru.

Adresa

Kyjevská 289/3
625 00 Brno - Starý Lískovec

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60360801
DIČ:  CZ6003100356

Výrobky, činnosti

Nábytek

Vlastníme také truhlářskou výrobu, tudíž nabízíme i výrobu atypického nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: brno-nabytek@centrum.cz
WWW: www.brno-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Lucie Životská

Telefon: 774 422 725
E-mail: brno-nabytek@centrum.cz

Rostislav Životský - Majitel

Mobil: +420 608 422 725
Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.