• Detail firmy

Rostislav Wrana

Základní popis

Truhlářství, stolařství. Řemeslnické práce: -stolařské, truhlářské. Výroba, prodej: -nábytek masiv, lamino -dřevěné dveře, schody -interiérové doplňky -zahradní nábytek -venkovní stavby - altány, pergoly ...

Adresa

Habrová 395
739 61 Dolní Líštná

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70020418
DIČ:  CZ6410241431

Výrobky, činnosti

řemeslnické práce

Kontaktní údaje

E-mail: rostislav.wrana@seznam.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Wrana - Majitel

Telefon: 558 321 792
Mobil: 603 259 742
E-mail: rostislav.wrana@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.