• Detail firmy

Rostislav Vopelka

Základní popis

Systém je určen pro soudobé stavebnictví k rodinné, komerční a průmyslové výstavbě. systém se využívá do obvodového pláště, příček, podlah/stropu, střešního pláště a překladů.

Adresa

Radkov 71
588 56 Radkov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62870157

Výrobky, činnosti

výstavby energetických domů

Systém je určen pro soudobé stavebnictví k rodinné, komerční a průmyslové výstavbě. systém se využívá do obvodového pláště, příček, podlah/stropu...

Kontaktní údaje

E-mail: vopelka@energsystem.cz
WWW: www.energsystem.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Vopelka - Majitel

Telefon: 724 780 466
E-mail: vopelka@energsystem.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.