• Detail firmy

Rostislav Suchý

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby autoservisu a pneuservisu, zajišťujeme odtahovou službu pro vozidla do 3,5 tuny

Adresa

Slapy 141
391 76 Slapy

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43828949

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Kontaktní údaje

E-mail: auto-suchy@volny.cz
WWW: www.auto-suchy.opravy.com

Kontaktní osoba

Rostislav Suchý - Majitel

Mobil: +420 602 437 398
Další firmy v oboru

Josef Simon - Pneuservis

Náš pneuservis a autoservis v Drhovicích zajišťuje přezutí a vyvážení kol, lepení duší, prodej pneumatik, výměny výfuků, olejů a filtrů, kontrolu a opravy řízení a brzd, geometrii, přípravu na STK, měření emisí aj. Nabízíme rovněž ubytování v penzionu s 9-ti apartmány. K dispozici je zahrada a parkování v objektu. V blízkosti penzionu je mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.