• Detail firmy

Rostislav Štefánek

Základní popis

Nabízíme stavbu kompletních lezeckých stěn z překližky a laminátu. Vyrábíme krápníky o délce až několika metrů a tréninkové desky.

Adresa

Elišky Krásnohorské 4
405 02 Děčín II - Nové Město

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68976691

Výrobky, činnosti

Lezecké stěny

Nabízíme stavbu kompletních lezeckých stěn z překližky a laminátu. Vyrábíme krápníky o délce až několika metrů a tréninkové desky. Prodáváme úchyty greystone, luna a air v klasických i žíhaných barvách. Možnost pronájmu mobilní lezecké stěny.

Kontaktní údaje

WWW: www.luna.lezec.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Štefánek - Majitel

Mobil: +420 603 531 394
E-mail: luna@lezec.cz
Další firmy v oboru

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.