• Detail firmy

Rostislav Šaray

Základní popis

Realizace a správa podnikových sítí, komplexní servis softwaru i hardwaru, tvorba webových stránek, nabídka grafických prací a SEO optimalizací.

Adresa

Jílovská 59
251 68 Kamenice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88132234

Výrobky, činnosti

Servis výpočetní techniky

Realizace a správa podnikových sítí, komplexní servis softwaru i hardwaru, tvorba webových stránek, nabídka grafických prací a SEO optimalizací.

Kontaktní osoba

Rostislav Šaray - Majitel

Mobil: +420 721 549 278
E-mail: info@dream-design.cz
WWW: www.dream-design.cz
Další firmy v oboru

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.