• Detail firmy

Rostislav Petrůsek

Základní popis

Provádíme výkopy inženýrských sítí, terénní úpravy, výkopy základů staveb rodinných domů, úpravu řečišť. Zához kamene a pokládka dlažeb.

Adresa

Malá Bystřice 61
756 27 Malá Bystřice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70322589
DIČ:  CZ7404045869

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

WWW: www.petrusek.eu

Kontaktní osoba

Rostislav Petrůsek - Majitel

Mobil: +420 723 441 444
E-mail: Rostislav.Petrusek@seznam.cz
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.