• Detail firmy

Rostislav Majer

Základní popis

Provádíme montáže všech druhů obkladů a dlažeb,jak s dodávkou materiálu, tak z materiálu zákazníka. Dále rekonstrukce i novostavby koupelen, bytových i nebytových prostor,vč. možností "na klíč" se zajištěním kompletní dodávky.

Adresa

Na kopci 24
696 01 Rohatec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41509170
DIČ:  CZ6304140590

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: rostmajer@seznam.cz
WWW: www.majer.webnode.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Majer - Majitel

Telefon: 420 777 624 235
E-mail: rostmajer@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.