• Detail firmy

Rostislav Kolář

Základní popis

Podlahářství - pokládáme plovoucí podlahy, koberce a PVC. Zajistíme rekonstrukce a přestavby interiérů, bytových jader, koupelen. Montáž sádrokartonu a závěsových stropů, termatexy. Opravy schodišť, výměna pvc, schodových hran. Vyrovnání podlah.

Adresa

Střelniční 338
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73033162

Výrobky, činnosti

Podlahářství - pokládáme plovoucí podlahy

Podlahářství - pokládáme plovoucí podlahy, koberce a PVC. Zajistíme rekonstrukce a přestavby interiérů, bytových jader, koupelen. Montáž sádrokartonu

Kontaktní údaje

E-mail: vydroch@seznam.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Kolář - Majitel

Mobil: +420 777 709 500
E-mail: vydroch@seznam.cz
WWW: www.dum-fm.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.