• Detail firmy

Rostislav Hilse

Základní popis

Dodávka a montáž dřevostaveb na klíč, včetně základových desek, projektu. Dodávka a montáž sádrokartonů, minerálních podhledů a palubek, včetně položení podlah a vymalování sádrokartonové a minerální podhledy,…

Adresa

Třebsko čp. 84
262 42 Třebsko

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16936531

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Kontaktní osoba

Rostislav Hilse - Majitel

Mobil: 777 574 324
Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.