• Detail firmy

Rostislav Hečska

Základní popis

Veškeré zednické práce, omítky hliněné, šlechtěné, sanační, montáž hlin. panelů a sádrokartonů, domy na klíč,rekonstrukce objektů,renovace kleneb,půdní vestavby, zemní práce, bourací práce, kamenné zdi, pokládka dřevěných podlah, obklad stěn.

Adresa

Ostrovec 23
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65037804
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce.

Kontaktní údaje

E-mail: rostislav.hecska@seznam.cz
WWW: hlineneomitky-vys.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Hečska - Majitel

Mobil: +420 605 406 992
E-mail: rostislav.hecska@seznam.cz
Další firmy v oboru

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.