• Detail firmy

Rostislav Fiala

Základní popis

Autoservis, pneuservis, servis klimatizací, karosárna, lakovna, prodej ND. Od 1.1.2015 jsme otevřeli novou halu pro servis nákladních vozidel, s montážní jámou, geometrií, válcovou brzdou, přípravkem na zjištění vůle náprav.

Adresa

Na Výhoně 4254
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68056630

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 958 505
E-mail: autoservishodonin@seznam.cz
WWW: www.depoross.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Fiala - Majitel

Mobil: +420 775 085 005
Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.