• Detail firmy

Rostislav Fiala

Základní popis

Nabízím montáž sádrokartonů, kazetových minerálních podhledů a půdních vestaveb včetně zateplení. Zajišťuji foukanou izolaci Climatizer plus.

Adresa

Fibichova 838
535 01 Přelouč

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63603721

Výrobky, činnosti

Nabízím montáž sádrokartonů.

Nabízím montáž sádrokartonů, kazetových minerálních podhledů a půdních vestaveb včetně zateplení. Zajišťuji foukanou izolaci Climatizer plus.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 571 432
E-mail: rostaf@volny.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Fiala - Majitel

Mobil: +420 776 855 585

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.