• Detail firmy

Rostislav Cápek

Základní popis

VEŠKERÉ STAVBY PLOTŮ A BRAN, ZÁMKOVÉ, ŽULOVÉ I VENKOVNÍ DLAŽBY NA KLÍČ VODOROVNÉ A SVISLÉ HYDROIZOLACE ZÁKLADŮ DOMŮ SANACE BUDOV KANALIZACE A ODVODŇOV

Adresa

Jiskřiček 2214/12
700 30 Ostrava - Zábřeh

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87766442

Výrobky, činnosti

H.C.stavební práce

VEŠKERÉ STAVBY PLOTŮ A BRAN, ZÁMKOVÉ, ŽULOVÉ I VENKOVNÍ DLAŽBY NA KLÍČ VODOROVNÉ A SVISLÉ HYDROIZOLACE ZÁKLADŮ DOMŮ SANACE BUDOV KANALIZACE A ODVODŇOVÁNÍ POZEMKŮ I BUDOV ZEDNICKÉ ŮPRAVY HROBŮ, HROBEK ZEDNICKÉ, MALÍŘSKÉ, NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Kontaktní údaje

E-mail: h.c.stavebniprace@seznam.cz
WWW: www : hcstavebniprace.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Cápek

Mobil: +420 605 895 250
Mobil: +4207 370 162 22,
E-mail: h.c.stavebniprace@seznam.cz
Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.