• Detail firmy

Rostislav Bureš

Základní popis

Nabídka komplexních úklidových služeb pro firmy i domácnosti

Adresa

J. A. Komenského 501/10
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47329432
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka komplexních úklidových služeb pro firmy i

Nabídka komplexních úklidových služeb pro firmy i domácnosti

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 912 935
E-mail: cleanpower@seznam.cz
WWW: www.cleanpower.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Bureš - Jednatel

Mobil: +420 777 912 921

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.