• Detail firmy

ROSTCAR s.r.o.

Základní popis

Společnost nabízí služby bez dalších skrytých poplatků. V cenách autopůjčovny je zahrnuto kompletní povinné i havarijní pojištění ve všech zemích EU.

Adresa

V zápolí 1110/8
141 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27398897
DIČ:  CZ27398897
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- krátkodobé i dlouhodobé pronájmy vozidel, autorádio a klimatizace standardní výbavou vozidel, přistavení vozu po Praze zdarma, neomezený nájezd kilometrů, nulová záloha pro stálé klienty, bez příplatku za další řidiče, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 342 217
Mobil: +420 608 001 869

Kontaktní osoba

Roman Stodola - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.