• Detail firmy

ROST Group s.r.o.

Základní popis

Firma ROST group s.r.o., se specializuje na průmyslové pogumování a komplexní služby v oblasti pásové dopravy. Prodej, montáž, spojování, opravy, servis dopravních pasů, stěračů, válců, válečků, non-stop servis.

Adresa

5. května 381
440 01 Dobroměřice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28704631

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti pásové dopravy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 679 349
E-mail: info@rostgroup.cz
WWW: www.rostgroup.cz

Kontaktní osoba

David Rost - Jednatel

Mobil: +420 606 690 698

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JH SYSTEMS s. r. o.

Prodejna nářadí v Českých Budějovicích. Dodáváme spojovací materiál, podložky, matice, vruty a šrouby, nýty, ale také ruční nářadí od spolehlivých výrobců, lepidla, tmely a další sortiment.

Václav Jung - RENWEL

Nabízíme prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky, plastových zátek různých průměrů, plastových i skleněných lahviček a různých kelímků pro kosmetiku nebo lékárenský průmysl. Výrobky se nemusí objednávat v paletovém ani krabicovém množství. Dodávku zaručujeme v krátké časové lhůtě, přesně dle Vašeho požadavku.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.