• Detail firmy

Dřevostavby - střechy s.r.o.

Základní popis

Dřevostavby nízkoenergetické, pasivní domy, projektová dokumentace, střechy, tesařské a klempířské práce. Realizace zděných staveb, stavební dozor, prodej střešních a stavebních materiálů po celé České republice.

Adresa

Bruzovice 62
739 36 Bruzovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25869451
DIČ:  CZ25869451
Rok založení:  2000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Dřevostavby na klíč, projektová dokumentace, zajištění financování stavebního objektu, výběr stavebního pozemku.Poradenský servis.

Kontaktní údaje

E-mail: info@drevostavbystrechy.cz
WWW: drevostavbystrechy.cz

Kontaktní osoba

Robert Soška - Jednatel

Telefon: 725 346 481
E-mail: info@drevostavbystrechy.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.