• Detail firmy

ROSSOA, s.r.o.

Základní popis

Prodej a výkup stavební techniky, trajlerů na přepravu strojů, podvalníků či vysokozdvižných vozíků a traktorbagrů. Prodej posypové soli.

Adresa

Dolní 170
417 41 Krupka

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27094847

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 228 380
Mobil: +420 775 280 578
E-mail: rol.rol@seznam.cz
WWW: www.rossoa.webnode.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Jech - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Silber

Nabízíme lesní a zahradní techniku od nejkvalitnějších mezinárodních výrobců. Prodáváme vše od sekaček, drtičů, vysavačů až po traktory. Na prodejně naleznete i pracovní oděvy, ochranné pomůcky a náhradní díly. S nákupem každého stroje či výrobku poskytujeme záruční i pozáruční servis, v některých případech také od jiných výrobců. Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

Stanislav Křikava - prodej malotraktorů

Prodej japonských malotraktorů. Nabídka služby pneuservisu. Možnost koupě i jiné zemědělské techniky, například pluhů, rotavátorů, sekaček a dalších.