• Detail firmy

Rossete, s.r.o.

Základní popis

Jsme profesionální řemeslníci s dlouholetou restaurátorskou praxí v oboru štukatérské práce - opravy fasád i interiérů a jejich výzdoba. Dále provádíme kovářské, kamenosochařské, malířské a truhlářské práce.

Adresa

Na Hořici 128
252 61 Dobrovíz

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28243111

Výrobky, činnosti

štukatérské práce

Kontaktní osoba

. Novák - Jednatel

Mobil: 603 852 542
E-mail: rossete@seznam.cz
WWW: www.rossete.cz/index-4.html

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.