• Detail firmy

Markéta Keclíková

Základní popis

Nabízíme široký výběr květin, aranže a rozvoz květin. Zajišťujeme kompletní květinový servis s garancí. Dodáváme dekorace ze sušiny, dárkové koše, svatební kytice. Slavnostní květinová výzdoba interiérů, smuteční vazby

Adresa

Čs. armády 951/21
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68890575

Výrobky, činnosti

Nabízíme široký výběr květin

Zajišťujeme kompletní květinový servis s garancí. Dodáváme dekorace ze sušiny, dárkové koše

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 901 462
Mobil: +420 777 112 115
Fax: +420 233 901 462

Kontaktní osoba

Markéta Keclíková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.