• Detail firmy

ROSENGART TABACCO s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá krátkodobým a dlouhodobým pronájmem stolních fotbálků vlastní značky, šipkových přístrojů DIAMOND DARTS III, atd...

Adresa

Pražská 810/16
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25738062
DIČ:  CZ25738062
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytuje krátkodobý a dlouhodobý pronájem stolních fotbálků, jukeboxy, šipky, TAB kvízy. Nabídka uspořádání neobvyklé reklamní kampaně, např. jako amatérská sportovní soutěž ve stolním fotbálku nebo šipkách, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 747 500

Kontaktní osoba

David Vráblík - Jednatel

Další firmy v oboru

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

MP TOBACCO s.r.o.

Distribuujeme tabákové výrobky a příslušenství. Nabízíme internetový prodej mexických a kubánských kvalitních doutníků, humidor, tabáků, hracích karet, alkoholických nápojů, čokolády, hřebíčkových cigaret, pouzdra na doutníky a další.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.