• Detail firmy

ROSENGART TABACCO s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá krátkodobým a dlouhodobým pronájmem stolních fotbálků vlastní značky, šipkových přístrojů DIAMOND DARTS III, atd...

Adresa

Pražská 810/16
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25738062
DIČ:  CZ25738062
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytuje krátkodobý a dlouhodobý pronájem stolních fotbálků, jukeboxy, šipky, TAB kvízy. Nabídka uspořádání neobvyklé reklamní kampaně, např. jako amatérská sportovní soutěž ve stolním fotbálku nebo šipkách, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 747 500

Kontaktní osoba

David Vráblík - Jednatel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.

Hrabárna Lega - Martin Neckář

Prodáváme použité a nové stavebnice Lego. Najdete u nás figurky, náhradní díly, příslušenství pro stavbu hradů, helikoptér a bagrů. Náhradní díly Lega nejen prodáváme, ale i vykupujeme a půjčujeme. Pokud svou Lego stavebnici nepotřebujete, my ji od Vás vykoupíme a uděláme radost někomu jinému.