• Detail firmy

Rose Time s. r. o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem a distribucí dekorační zeleně. Nabízíme přírodní, barevnou, stabilizovanou zeleň s plody a květy. Dále prodáváme výživu do vody..

Adresa

Čeminy 50
330 33 Čeminy

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24681831
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

ZELEŇ

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 921 358
Fax: +420 377 921 390
E-mail: info@rosetime.cz
WWW: www.limbo.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hemerle - Jednatel

Mobil: +420 602 188 208

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

HydroFlora, s.r.o.

Zajišťujeme prodej pokojových rostlin v zemině a hydroponii. Nabízíme i substráty, hnojiva, květníky, nádoby nebo Homeboxy - pěstební stany.