• Detail firmy

ROS ZEFYRA s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se obchodem, nabídkou služeb či zboží formou náhradního plnění, výrobou hraček, dokončovacími pracemi a činnosti dle potřeb zákazníků, jsme schopni zajistit třídění, kompletace, lehkou výrobu, aj. přímo u nás nebo ve Vašich prostorách.

Adresa

Vančurova 410
543 01 Vrchlabí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28805160
DIČ:  CZ28805160

Výrobky, činnosti

Výroba

Zabýváme se výrobou hraček, dokončovacími prácemi.

Kontaktní údaje

E-mail: info@roszefyra.cz
WWW: www.roszefyra.cz

Kontaktní osoba

Petr Zeman - Jednatel

Telefon: +420 739 356 403
E-mail: info@roszefyra.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.