• Detail firmy

Ros Czech s.r.o.

Základní popis

Lisování a vstřikování termoplastů. Výroba duroplastových dílů a zpracování duroplastů 2K technologií a GID technologií. Obstřikování kovových dílů. Lakování plastových dílů. Montáž sestav. Montáže kinematických sestav

Adresa

V Luhu 3338
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27405541
DIČ:  CZ27405541
Rok založení:  2005
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obstřikování kovových dílů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 014 400
Fax: +420 476 014 009
E-mail: horst.pilz@ros.cz
E-mail: info-most@ros.cz
WWW: www.ros.cz

Kontaktní osoba

Horst Pilz - Obchodní ředitel

Mobil: +420 739 021 774
E-mail: horst.pilz@ros.cz
Další firmy v oboru

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.

JAN MALECHA - RIGEL

Zabýváme se výrobou sklolaminátových vodoměrných latí, pietních desek a informačních systémů. Nabízíme výrobu na přání - barva, grafika, rozměry či materiál v té nejvyšší kvalitě. Zajišťujeme malosériovou a kusovou výrobu.

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.