• Detail firmy

Ros Czech s.r.o.

Základní popis

Lisování a vstřikování termoplastů. Výroba duroplastových dílů a zpracování duroplastů 2K technologií a GID technologií. Obstřikování kovových dílů. Lakování plastových dílů. Montáž sestav. Montáže kinematických sestav

Adresa

V Luhu 3338
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27405541
DIČ:  CZ27405541
Rok založení:  2005
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obstřikování kovových dílů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 014 400
Fax: +420 476 014 009
E-mail: horst.pilz@ros.cz
E-mail: info-most@ros.cz
WWW: www.ros.cz

Kontaktní osoba

Horst Pilz - Obchodní ředitel

Mobil: +420 739 021 774
E-mail: horst.pilz@ros.cz
Další firmy v oboru

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.