• Detail firmy

ROOF-POOL s.r.o.

Základní popis

Provádíme zastřešení bazénů z hliníkových profilů, přístřešky a skleníky. Nabízíme stavební činnost a betonářské práce.

Adresa

Pravice 20
671 78 Jiřice u Miroslavi

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28358571

Výrobky, činnosti

Provádíme zastřešení bazénů z hliníkových profilů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 915 422
Mobil: +420 739 750 869
E-mail: jaroslav@roof-pool.cz
WWW: www.roof-pool.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zvonek - Jednatel

Petr Zvonek - Jednatel

Jiří Lacko - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.