• Detail firmy

Ronyo Technologies s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se aplikovaným vývojem a výrobou RFID, RFIS a RTLS (Real-Time Locating System) technologií. RFIS technologie je technologie založená na RFID, ovšem doplněná o řadu speciálních senzorů a detektorů. Mezi naše nejčastěji využívané a nejvíce propracované detektory patří senzory otřesů, náklonů, pohybu, nehybnosti, a senzory detekující osobu přelézající plot perimetru.

Adresa

Česká 3195/47
700 30 Ostrava - Jih

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28629639

Výrobky, činnosti

Speciální senzory a detektory

Kontaktní osoba

Libor Cenek - Jednatel

Mobil: +420 602 576 616
E-mail: cenek@ronyo.cz

Tomáš Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 733 608 508
E-mail: tomas.dvorak@ronyo.cz
Další firmy v oboru

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.