• Detail firmy

Romana Střílková - Úklidový servis

Základní popis

Nabízíme služby v oblasti úklidu domácnosti, kanceláří nebo celých firem. Provádíme pravidelné a jednorázové úklidy po rekonstrukcích. Provádíme i kompletní čištění interiérů aut.

Adresa

Valchařská 22
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61436461
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidové služby Brno

Nabízíme úklidové služby v domácnostech i firmách. Úklidové služby zajistíme pravidelně i jednorázově.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 780 338
E-mail: info@spolehlivyuklid.cz
WWW: www.spolehlivyuklid.cz

Kontaktní osoba

Romana Střílková - Majitel

Andrea Zikánová

Mobil: +420 605 114 948

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavla Kloparová

Nabízím žehlení prádla s odvozem i dovozem pro jednotlivce, penziony, hotely i restaurace. Zaměřuji se na oblast Brna a přilehlého okolí.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.