• Detail firmy

Romana Šmardová

Základní popis

Jsme malá rodinná firma,působící na trhu od roku 2001,která se zabývá úklidem bytových domů,rodinných domů,včetně odklízení sněhu.

Adresa

Zikova 2104/4
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68765916
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění, úklidové služby

Jsme malá rodinná firma,působící na trhu od roku 2001,která se zabývá úklidem bytových domů,rodinných domů,včetně odklízení sněhu.

Kontaktní údaje

WWW: www.uklidy.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Romana Šmardová - Majitel

Mobil: +420 736 539 349
E-mail: romcasmardova@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Stálá čistota

Provádíme úklidové a čistící služby v Brně a okolí. Profesionálně uklidíme byt, dům, kancelář či jiné prostory. Jsme zaměřeni na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí apod. a čištění automobilů, k čemuž využíváme účinné prostředky a nanotechnologie.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.