• Detail firmy

Romana Kuželová ROMMY AGENCY

Základní popis

Zajistíme komplexní reklamní a PR služby od návrhu po realizaci vlastními výrobními prostředky, velkoplošný digitální tisk, různé materiály, polep dopr. prostředků, reklama pro sport. kluby, malování ledu, rekl. předměty.

Adresa

Bednářská 91/6
460 01 Liberec II - Nové Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18327958
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

relkama a tisk

grafika, grafické návrhy, tvorba logotypů, obchodní a reklamní tiskoviny ,řezaná a digitálně tištěná velkoplošná reklama

Kontaktní údaje

Telefon: 485 134 130
E-mail: info@rommyagency.cz

Kontaktní osoba

Romana Kuželová - Jednatel

Mobil: 603 201 808
Další firmy v oboru

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.