• Detail firmy

Romana Cihlářová

Základní popis

Nabízíme poradenství, masáže, terapie, fytoterapie, pedikůru, prodej doplňků stravy, kontrolu stavu, psychosomatickou rehabilitaci.

Adresa

Nová 602
332 14 Chotěšov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46815082
  • Služby

Výrobky, činnosti

Péče o zdraví a krásu

Masáže, zábaly, terapie, čištění pleti, kineziotaping, pedikúra, diagnostika,fytoterapie, prevence, uzdravování,psychosomatická RHC, homeopatie, poradna.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 398 124
E-mail: romana.64@seznam.cz
WWW: www.vcelka.mypage.cz

Kontaktní osoba

Romana Cihlářová - Majitel

Mobil: +420 606 398 124
E-mail: Romana.64@seznam.cz
Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.