• Detail firmy

Romana Beníšková

Základní popis

Společnost se zabývá zprostředkováním obchodu a služeb, poradenskou a konzultační činností, zpracováním odborných studií a posudků, reklamní činností, marketingem, mediálním zastoupení.

Adresa

Josefa Brabce 2881/1
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88815111
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Zprostředkování obchodu a služeb, poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.

Kontaktní údaje

E-mail: romana.beniskova@abc.cz

Kontaktní osoba

Romana Beníšková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.