• Detail firmy

Roman Zima

Základní popis

Společnost provozuje e-shop s bylinnými přípravky. Jako jsou jednodruhové bylinky, koupelové a bylinkové směsi, vonné polštářky pro klidný spánek, medy a vonné svíčky které budou těšit při chvílích pohody a relaxace.

Adresa

Nový Bydžov 137
503 51 Skochovice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01612671
Rok založení:  2013
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej bylinek, koupelových a bylinkových směsí, vonné polštářky, medy, vonné svíčky, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@bylinky-medy.cz
WWW: www.bylinky-medy.cz

Kontaktní osoba

Roman Zima - Majitel

Mobil: +420 774 624 488
E-mail: info@bylinky-medy.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.