• Detail firmy

Roman Zelený

Základní popis

Nabídka zastupování v celním řízení, vedení agendy Intrastat, ručení za celní dluhy, poradenství v oblasti celní problematiky.

Adresa

Průmyslová 1895/1 (2. patro, kancelář č. 50)
568 02 Svitavy

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67457711

Výrobky, činnosti

Nabídka zastupování v celním řízení

Nabídka zastupování v celním řízení, vedení agendy Intrastat, ručení za celní dluhy, poradenství v oblasti celní problematiky.

Kontaktní údaje

E-mail: gaboo@quick.cz

Kontaktní osoba

Roman Zelený - Majitel

Telefon: +420 461 530 945
Mobil: +420 602 682 224
E-mail: gaboo@quick.cz
WWW: www.celniagentura.webgarden.cz
Další firmy v oboru

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.