• Detail firmy

Roman Vysloužil

Základní popis

Poskytujeme rekonstrukce bytů včetně designu, instalatérské a zednické služby, montáže sádrokartonů. Nabídka elektroinstalačních prací včetně revizí.

Adresa

Františka Hajdy 1237/24
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87269872

Výrobky, činnosti

Instalaterství

Kontaktní údaje

E-mail: rato@rato.cz
WWW: www.rato.cz

Kontaktní osoba

Roman Vysloužil - Majitel

Mobil: +420 603 945 905
Mobil: +420 605 137 514
E-mail: rato@rato.cz
E-mail: roman.vyslouzil@seznam.cz
WWW: www.rekonstrukceostrava.cz
Další firmy v oboru

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.