• Detail firmy

Roman Trmal

Základní popis

Klimatizace a vzduchotechnika.

Adresa

Ke Skalce 90
251 01 Tehov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76174662
DIČ:  CZ8601150492

Výrobky, činnosti

Klimatizace

Kontaktní údaje

E-mail: info@klimashop.cz
WWW: https://www.klimashop.cz

Kontaktní osoba

Roman Trmal - Majitel

Mobil: +420 725 800 807
E-mail: info@klimashop.cz
Další firmy v oboru

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.