• Detail firmy

Roman Svatoň

Základní popis

Specializujeme se na prodej, půjčovnu a servis šlapacích kár Berg, Puky a Kettler. Zajišťujeme a pořádáme akce s kárami pro města a firmy po celé ČR.

Adresa

Labská 152
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75593904
Rok založení:  2010
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bezpečná zábava pro celou rodinu

Šlapací káry, pořádání akcí, dětská hřiště.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ezebra.cz
WWW: ezebra.cz
WWW: slapacikary.eu

Kontaktní osoba

Roman Svatoň - Majitel

Mobil: +420 739 771 570
E-mail: info@ezebra.cz
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.