• Detail firmy

Roman Surman

Základní popis

Ubytování v penzionech,horských apartmánech a chatách, ubytování na chalupě i v kempech. Tříděno také podle ubytování na horách, u vody, i se zvířaty.

Adresa

U Bachmače 1633/32
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45681686

Výrobky, činnosti

Ubytování v hotelu a penzionu, na chatě i chalupě

Ubytování v hotelu i penzionu. Tříděno podle ubytování na horách, u vody, se zvířaty i pro tělesně postižené na moravě i v čechách, výběr podle kraje i regionu, nebo podle počtu osob. Ubytování je možné v apartmánech, privátech, chatách i chalupách.

Kontaktní údaje

E-mail: r.surman@seznam.cz
WWW: www.bezva-ubytko.cz

Kontaktní osoba

Roman Surman - Majitel

Mobil: +420 606 646 656
E-mail: r.surman@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!