• Detail firmy

Roman Suchanec

Základní popis

Provádí veškeré stavební práce, jako jsou dlažby, ploty, zídky, rekontrukce domů, bytů opravy silnic a chodníků, hospodářských budov, zajistí odbornou kalkulaci i stavební dozor.

Adresa

Václava Košaře 103/20
700 30 Ostrava - Dubina

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75526468
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- opravy výtluků a propadlých překopů , obnovu poškozených silnic, chodníků a ostatních komunikací zajistí odborné zhotovení průmyslových podlah.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 960 813
E-mail: fros@centrum.cz
WWW: fros.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Roman Suchanec - Majitel

Mobil: +420 737 762 913
Další firmy v oboru

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.