• Detail firmy

Roman Štumpf

Základní popis

Termovizní měření staveb, průmyslu, elektro zařízení, solární panely (fotovoltaika). Diagnostika termokamerou, stavební a zámečnické práce, stavba rodinných domů, fasády, zateplení, nerezové zábradlí na míru, koordinace staveb, projekty.

Adresa

Slavošovice 45
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73437441
DIČ:  CZ7905251981

Výrobky, činnosti

Stavební a zámečnické práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@servisprobydleni.cz
WWW: www.servisprobydleni.cz

Kontaktní osoba

Roman Štumpf - Majitel

Mobil: +420 608 331 445
E-mail: info@servisprobydleni.cz
Další firmy v oboru

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.