• Detail firmy

Roman Straka

Základní popis

Malování, tapetování, zateplování fasád, pokládání podlahových krytin z PVC, ale také prodej barev a nátěrových hmot, tapet, ozdobných a dekoračních prvků a poradenskou činností ve všem kolem malování a tapetování.

Adresa

Pelhřimov-Starý Pelhřimov 51
393 01 Starý Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60861371
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malování, tapetování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 139 964
E-mail: info@nsmal.cz
WWW: www.straka-barvy.cz

Kontaktní osoba

Roman Straka - Majitel

Mobil: +420 608 963 333
Další firmy v oboru

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

MARIAN VLK, s.r.o.

Zajišťujeme výškové práce s využitím horolezecké techniky a průmyslového lezectví. Provádíme nátěry střech, fasád, komínů, konstrukcí a výškových objektů. Provádíme údržbu a čištění průmyslových hal, mytí oken a další. Pořádáme horolezecké kurzy a provozujeme prodejnu HANNAH s outdoorovými potřebami v Jihlavě.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.